ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NVIDIA Charity Stream

NVIDIA gra z WOŚP – niedługo startuje NVIDIA Charity Stream

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kolejny WOŚP zaplanowany został na styczeń 2022 roku, ale już 6 grudnia startuje NVIDIA Charity Stream. To wydarzenie, z którego dochód zostanie przeznaczony właśnie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przez kilka dni będzie można oglądać stream z wydarzenia, a także brać udział w przygotowanych specjalnie na tą okazję akcjach. Co więcej, osoby, które zasilą konto WOŚP mogą liczyć na atrakcyjne nagrody od NVIDIA.

NVIDIA Charity Stream – firma gra z WOŚP

NVIDIA Charity Stream

Wydarzenie organizowane przez NVIDIA odbędzie się w dniach 6-11 grudnia na kanale Twitch firmy. Wpływy z charytatywnego streamu zostaną w całości przeznaczone dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zbiera na oddziały okulistyki dziecięcej. Jednak sam stream nie będzie jedynym miejscem, gdzie będzie można dołożyć się do celu WOŚP. Uruchomione zostaną także specjalne aukcje, gdzie będzie można wylicytować sprzęt czy pamiątki. I tutaj także zysk zostanie przekazany na cel WOŚP.

Wydarzenie będzie startowało codziennie z samego rana i ma trwać niemal do północy. Kogo będzie można zobaczyć podczas NVIDIA Charity Stream? Całkiem sporo osób przyjęło zaproszenie od NVIDIA, a wśród nich znaleźli się: Piotr ‘Miniuwa’ Bronszkiewicz, Cyber Marian, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Kinga Kujawska, Paweł ‘Leh’ Lehman, Wojciech ‘Łozo’ Łozowski, Robert Makłowicz, Paweł ‘Saju’ Pawełczak, Piotr ‘izak’ Skowyrski, Stanisław ‘Tips’ Wiertelak, Jakub ‘Smarte’ Woźniak czy Damian ‘Nervarien’ Ziaja. To i tak nie wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu.

Zobacz też: Jak sprawdza się NVIDIA GeForce NOW RTX 3080?

NVIDIA Charity Stream to także panele dyskusyjne, a w przyszłą sobotę odbędzie się spotkanie z Jurkiem Owsiakiem, które poprowadzi Karol Paciorek. Osoby, które będą miały najwyższe wpłaty mogą liczyć na nagrody, a wśród nich laptop Lenovo, kolekcjonerskie wersje gier czy akcesoria (w tym fotele, klawiatury, myszki, słuchawki) od marek Logitech, Omen, Quersus, Razer, SPC oraz SteelSeries. W serwisie Allegro będzie można wylicytować m.in. trzy zmodyfikowane graficznie karty od Gigabyte (GeForce RTX 3080, RTX 3070, RTX 3060). Stronę wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Źródło: NVIDIA informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy