ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile bezpłatny internet

Bezpłatny internet w T-Mobile na dwa tygodnie — jak aktywować bonus?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Z okazji zbliżających się świąt T-Mobile ma ciekawy prezent dla swoich klientów — to bezpłatny internet na dwa tygodnie. Można z niego korzystać do woli, ponieważ jest nielimitowany. Bonus jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podpowiadamy, jak go odebrać.

Bezpłatny internet na dwa tygodnie od T-Mobile

T-Mobile bezpłatny internet

Zasady świątecznej akcji organizowanej przez T-Mobile są proste. Klienci indywidualni oraz biznesowi mogą aktywować bezpłatny, nielimitowany internet, z którego można korzystać przez dwa tygodnie. Czas na aktywację usługi jest do 3 stycznia 2022 roku. Bonus czeka na odbiór w aplikacji Mój T-Mobile.

Magentowy operator kieruje swoją świąteczną propozycję do klientów abonamentowych (Rodzina, T, T DATA), a także tych korzystających z ofert typu MIX (Frii Mix) i na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect). Skorzystają również klienci biznesowi (Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP). Aktywacja bezpłatnego internetu nastąpi w ciągu 72 godzin od odebrania bonusu. Można z niego korzystać tylko na terenie Polski.

Czytaj także: Unia Europejska przyznaje się do porażki – procesorowa niezależność regionu jest niemożliwa

Magentowy operator poinformował, że tego typu akcję organizuje już po raz trzeci. W zeszłorocznej edycji bonus aktywowało blisko 700 tysięcy osób. Czas pokaże, ilu użytkowników usług T-Mobile skorzysta z darmowego internetu w tym roku.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy