ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
POCO M3 wybuchł

Przykry incydent w Indiach – tym razem eksplodował smartfon od POCO

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Eksplodujące smartfony to dość głośny temat, który pojawia się regularnie. Warto jednak pamiętać, że pojedynczy incydent staje się głośny na cały świat, natomiast rocznie sprzedawanych są setki milionów smartfonów. Dlatego też nie należy wpadać w panikę, ponieważ to, że któryś z nich eksploduje, jest niestety, niemalże pewne i wynika z samego prawdopodobieństwa takiego zdarzenia. Tym razem to przykre zdarzenie dotyczy smartfona od POCO. Pocieszające jest to, że nie ma mowy o żadnych ofiarach tego wypadku.

POCO M3 wybuchł

POCO M3 wybuchł

Cała sytuacja miała miejsce w Indiach 27 listopada, kiedy to POCO M3 zapalił się i eksplodował. Incydent został udostępniony na Twitterze przez brata domniemanej ofiary, Mahesha (@Mahesh08716488). W usuniętym już tweecie użytkownik nie wspomina o żadnych szczegółach incydentu ani o tym, co sprawiło, że telefon się zapalił. POCO przyjęło do wiadomości sprawę i odpowiedziało na tweeta, mówiąc, że bezpieczeństwo klientów jest bardzo ważne i że traktuje takie sprawy poważnie. Mahesh udostępnił obraz spalonego POCO M3, który pokazuje poważne uszkodzenia telefonu ze środkową i dolną częścią tylnej części telefonu całkowicie spalone. Nie podano żadnych informacji o tym, że ktoś został ranny lub poszkodowany w wyniku tego incydentu, więc można założyć, że nic takiego się nie stało.

Zobacz też: Kontrowersyjna funkcja Microsoft Edge już gotowa. W Internecie zawrzało

POCO wydało oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

W POCO India bezpieczeństwo klientów jest sprawą najwyższej wagi i traktujemy takie doniesienia niezwykle poważnie. Na tym etapie nasz zespół skontaktował się z zainteresowanym klientem zaraz po zgłoszeniu problemu i oczekuje na jego wizytę w najbliższym centrum serwisowym. Jesteśmy zobowiązani do szczegółowego zbadania problemu, rozszerzenia naszego wsparcia dla klienta i rozwiązania go w trybie priorytetowym. Wszystkie nasze urządzenia przechodzą przez różne poziomy rygorystycznych testów jakości, aby zapewnić, że jakość urządzenia nie jest zagrożona na żadnym poziomie.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy