ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Gwizdek Tesli

Elon Musk drwi i wygwizduje Apple za pomocą Cybergwizdka

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Elon Musk uważa, że nie powinniśmy kupować ściereczki z mikrofibry firmy Apple za 19 dolarów. Jego zdaniem lepiej jest dołożyć ponad drugie tyle i kupić gwizdek Tesli, który przypomina nadchodzący Cybertruck firmy za 50 dolarów. Chociaż już na to za późno, bo trafnie nazwany Cyberwhistle, który można przetłumaczyć jako Cybergwizdek, jest już wyprzedany na stronie Tesli, udowadniając, że ludzie naprawdę kupią wszystko.

Gwizdek Tesli

Gwizdek Tesli

Elon Musk promował gwizdek na Twitterze hasłem: Blow the whistle on Tesla. Limitowana edycja Cyberwhistle jest wykonana z medycznej stali nierdzewnej z polerowanym wykończeniem. Opis mówi, że jest wyposażony w zintegrowaną funkcję mocowania dla zwiększenia wszechstronności, lub to, co większość ludzi nazwałaby smyczą. Nabywcy otrzymują również bardzo ładnie wyglądające pudełko. Ta kwota to dużo jak na gwizdek, nawet tak wymyślny jak Cyberwhistle. Nie jest to jednak produkt, na którym Tesla chce zarobić, a zwykły żart, czemu dowodzą porównania do ściereczki z mikrofibry za 19 dolarów sprzedawanej przez Apple.

Zobacz też: Google pozwane przez byłych pracowników za naruszenie… swojego motto

Nie marnuj pieniędzy na tę głupią ściereczkę Apple, zamiast tego kup nasz gwizdek!

— napisał Musk w kolejnym tweecie.

Co prawda Cyberwhistle został już wyprzedany, ale wciąż można go kupić na eBayu po komicznie wysokich cenach. Większość z nich osiąga ceny trzycyfrowe, a najdroższy egzemplarz kosztuje obecnie 5 000 dolarów. Biorąc pod uwagę tragiczną sytuację w SpaceX to dobrze, że Musk nie stracił poczucia humoru.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy