ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Polkomtel przejął Aero2

Polkomtel przejął Aero2 – co to oznacza dla klientów?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Polkomtel zrealizował swoje zapowiedzi i przejął Aero2. Spółki oficjalnie się połączyły i teraz to operator sieci Plus będzie świadczył usługi, za które dotychczas odpowiadało Aero2. Z zapowiedzi Polkomtela wynika jednak, że użytkownicy usług spod szyldu Aero2 nie mają powodów do obaw.

Polkomtel przejął Aero2

Polkomtel przejął Aero2

Plus udostępnia teraz Bezpłatny Dostęp do Internetu oraz jest dostawcą usługi internetowej Pakiety Aero. Ich użytkowanie odbywa się na takich samych zasadach, jak dotychczas. Klienci nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Po prostu od teraz to Polkomtel odpowiada za świadczenie poszczególnych usług i jest administratorem danych osobowych użytkowników.

Plus świadczy obecnie także usługę telefonii wRodzinie. Dla dotychczasowych klientów korzystających z tej oferty, oprócz zmiany operatora sieci, nic się nie zmieniło. Aplikacja „moje wRodzinie” oraz strona do zarządzania kontem są dostępne dla użytkowników i nadal można korzystać z usługi oraz aktywować pakiety w ramach oferty promocyjnej — informuje Polkomtel. Klienci korzystający z Aero2 mają zostać poinformowani o zmianach bezpośrednio w korespondencji.

Czytaj także: Informatyka najpopularniejszym kierunkiem studiów w Polsce

Aero2 pozwala na bezpłatne korzystanie z internetu (limit do 512 kb/s). Dostępne są również płatne pakiety z GB bez ograniczeń prędkości: 3 GB za 5 zł, 7 GB za 10 zł, 30 GB za 30 zł oraz 70 GB za 50 zł.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy