ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
spotify wrapped 2021

Spotify Wrapped 2021 – indywidualne muzyczne podsumowania już dostępne

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Podsumowania Spotify Wrapped za 2021 rok są już dostępne. Użytkownicy popularnej platformy streamingowej mogą wyświetlić animację, która pokazuje, w jaki sposób słuchali muzyki w mijającym roku. Jak sprawdzić swoje indywidualne podsumowanie i co dokładnie w nim znajdziemy?

Spotify Wrapped 2021

W tym roku indywidualne podsumowania Spotify Wrapped nie są dostępne na stronie internetowej. Żeby wyświetlić animację, musimy skorzystać z aplikacji mobilnej Spotify. Duży kafelek z odnośnikiem do podsumowania znajduje się na głównym ekranie (zakładka Home).

fot. Spotify

Dzięki Spotify Wrapped dowiemy się m.in.:

  • Przez ile minut słuchaliśmy muzyki na Spotify w tym roku i jak wygląda ten wynik na tle reszty słuchaczy z naszego kraju
  • Ilu wykonawców słuchaliśmy i których 5 spośród nich lubiliśmy słuchać najbardziej
  • Jakie pięć utworów jest wg. Spotify naszymi ulubionymi
  • Ile razy przesłuchaliśmy nasz ulubiony utwór
  • Ilu gatunków muzycznych słuchaliśmy w mijającym roku

Na koniec animacji z podsumowaniem zobaczymy spersonalizowane grafiki zwierające m.in. listy naszych ulubionych wykonawców i utworów. Możemy się nimi podzielić ze znajomymi w mediach społecznościowych. Otrzymamy również odnośnik do playlisty ze 100 utworami, których najczęściej słuchaliśmy w mijającym roku.

Czytaj także: Spotify ubija Car View – idą zmiany, ale na nie jeszcze poczekamy

Trafność podsumowań przygotowywanych przez Spotify jest różna w przypadku poszczególnych użytkowników. Niektórzy zauważają np., że rzadko słuchana piosenka potrafi być wysoko na liście najbardziej lubianych w przypadku, gdy kiedyś szukaliśmy jej, wpisując tytuł w aplikacji.

Sprawdź najnowsze wpisy