Jak się sprzedają nowe smartfony Samsunga?

Newsy

Samsungsprzedaż

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wygląda na to, że najnowsze urządzenia Samsunga sprzedają się bardzo dobrze – podaje Korea Times. Jednym z kluczowych punktów sukcesu tych smartfonów wydaje się być usługa Samsung Pay, która została wprowadzona w Korei Południowej. Właściciele Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+ mogą korzystać z tej funkcji od razu po ich wyjęciu z pudełka.
 
Obydwa phablety udało się zbyć w ponad 100 tysięcy jednostek w trzy dni po ich uruchomieniu. Ilość ta jest wyższa niż w przypadku Note’a 4 i Note’a Edge. Oto, co przedstawiciel SK Telecom miał do powiedzenia na temat obrotów tych dwóch flagowców:
 
Łączna sprzedaż dwóch telefonów, dziennie wyniosła około 25000 sztuk. To jest znacznie więcej niż w przypadku ich poprzedników wydanych we wrześniu zeszłego roku. Decyzja firmy o wypuszczeniu na rynek nowych phabletów miesiąc wcześniej niż w przypadku debiutu międzynarodowego i przyspieszeniu premiery w stosunku do roku 2014, miała dobry wpływ na ich sukces.
 
Interesujące będzie śledzić dane sprzedaży Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+ gdy Samsung Pay dotrze do USA, począwszy od 28 września. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że najnowsze urządzenia firmy znajdą wielu nabywców. Co Wy o tym myślicie?
 
źródło: sammmobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x