Jakie są najlepsze aplikacje z Google Play Store 2021 dla Androida? Google opublikowało podsumowanie roku, czyli wyniki Play Best of 2021. Możemy więc spojrzeć na listę najlepszych aplikacji, które dostępne są na smartfony i tablety z Androidem. Nie zabrakło także gier, które przecież stale zyskują na popularności. Co było najlepszym produktem, który mogliśmy znaleźć w Google Play Store w tym roku?

Najlepsze aplikacje z Google Play Store 2021

Najlepsze aplikacje Google Play Store 2021

Plebiscyt zorganizowany przez Google może dawać pogląd na to, czego oczekują użytkownicy sklepu z aplikacjami. Rok 2021 powoli się kończy, a wyniki Play Best of 2021 pokazują, że te najlepsze aplikacje z Google Play Store mają służyć… użytkownikom. I niby wydaje się to oczywiste, to jednak w tym przypadku wychodzimy poza klasyczną funkcjonalność. Najlepszą aplikacją roku 2021 uznano bowiem „Balance: Meditation & Sleep” (Elevate Labs). To aplikacja, która ma pomóc użytkownikom w radzeniu sobie ze stresem oraz w tym, by ich jakość snu była lepsza. Najlepszą grą wybrano Pokémon UNITE, czyli jeden z popularniejszych tytułów. Sami użytkownicy wybrali jako najlepszą aplikację 2021 roku Paramount+, które w Polsce nie jest dostępne oraz grę Garena Free Fire MAX. Poniżej możecie zobaczyć pełną listę i sami ocenić, czy to faktycznie najlepsze aplikacje z Google Play Store.

Zobacz też: Nie zobaczymy już Samsung Note.

Best App

Best Game

Users’ Choice 2021

Best Apps for Good

Best Everyday Essentials

Best for Fun

Best Hidden Gems

Best for Personal Growth

Best for Tablets

Best for Wear

Popular on Google TV

Best Competitive

Best Game Changers

Best Indies

Best Pick Up & Play

Best for Tablets

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.