Ależ to wykręcony sprzęt – wygląd realme GT 2 Pro jest naprawdę wyjątkowy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Jeżeli wygląd realme GT 2 Pro faktycznie będzie taki, jak na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, to dostaniemy naprawdę intrygujący sprzęt. Pierwsze rendery nowego flagowca z krwi i kości pokazują, że realme nie boi się eksperymentów. I choć wygląd nowego realme może się jeszcze zmienić, to byłoby miło, gdyby jednak pozostał taki, jak na zdjęciach.

Wygląd realme GT 2 Pro – pierwsze zdjęcie

realme GT 2 Pro wygląd zdjęcia
Fot. @OnLeaks x 91mobiles

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że realme planuje w przyszłym roku pokazać flagowca z wyjątkowo mocną specyfikacją. W sieci pojawiły się już pierwsze przecieki na temat tego, co oferowało będzie realme GT 2 Pro. Pisaliśmy o tym w weekend, ale teraz przyszła pora na coś nowego. Otóż w sieci pojawiło się zdjęcie zdradzające wygląd realme GT 2 Pro. I czegoś takiego nikt się chyba nie spodziewał. Wprawdzie producent przyzwyczaił nas już do tego, że lubi eksperymentować z wyglądem swoich urządzeń, ale tutaj mówimy o solidnej zmianie.

Seria GT zawsze się wyróżniała kolorystycznie i GT 2 Pro także dostanie ciekawe odcienie, ale to nie o nie się rozchodzi. Wyspa aparatów w nowym smartfonie będzie wyjątkowo… odstająca. Taki wygląd może kojarzyć się z tym, co ostatnio zaprezentowało Google w Pixel 6. Jeżeli sięgniemy pamięcią dalej, to widzimy podobieństwo do Nexus 6P. Tutaj zdaje się jednak, że realme idzie krok dalej, ponieważ wyspa zdaje się naprawdę dość mocno odstawać od reszty plecków.

Zobacz też: Kryptoreklamy i scamy pod lupą UOKiK.

Trzeba wziąć pod uwagę to, że dalej mówimy o renderach, więc sam wygląd urządzenia może ulec jeszcze zmianie. Wiadomo, że realme GT 2 Pro ma zadebiutować w pierwszym kwartale przyszłego roku, więc już stosunkowo niedługo. I podobnie jak inne sprzęty z serii GT, tego także powinniśmy spodziewać się w Polsce. Warto jeszcze zwrócić uwagę na płaskie i metalowe ramki smartfona, które dobrze komponują się z całą resztą. Jest to zdecydowanie projekt, który będzie się wyróżniał, jeżeli powstanie w takiej formie.

Źródło: OnLeaks / 91mobiles

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy