Nexus 10 już w drodze?

Newsy

nexus-tablet
Nie minęło wiele czasu od premiery Nexusa 7 – pierwszego tabletu od Google, współtworzonego przez Asusa, a już w Sieci pojawiają się doniesienia na temat jego większej wersji. Kilka źródeł wskazuje na to, że już rozpoczęły się przygotowania do produkcji tabletu o nazwie Nexus 10, który miałby być kierowany do osób, dla których ekran 7″ jest zbyt mały.

Doniesienie to związane jest z firmą Wintek, która dostarczała panele dotykowe dla Nexusa 7. Według ostatnich sygnałów Google złożyło w ostatnich dniach zamówienie na panele o przekątnej 10″, co może wskazywać na chęć produkcji kolejnego, większego tabletu. Nie posiadamy aktualnie więcej szczegółów na ten temat, ale pomysł produkcji Nexusa o dużym ekranie brzmi niezwykle ciekawie. Czy sądzicie, że takie urządzenie było by bardziej użyteczne od Nexusa 7? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

źródo: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x