Provema

Aplikacja Provema z funkcją zakupu biletów komunikacji miejskiej w 135 miastach w Polsce

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Aplikacja Provema zyskała w tym miesiącu nową funkcję. Chodzi o możliwość kupna biletów na komunikację miejską w 135 polskich miastach. Rozwiązanie zostało wdrożone podczas listopadowej aktualizacji.

Provema z możliwością zakupu biletów

fot. Provema

Provema działa na rynku od 2015 roku. To multizadaniowa aplikacja do zarządzania finansami. Umożliwia m.in. dodanie wirtualnej karty płatniczej, wykonywanie przelewów natychmiastowych, uporządkowanie spraw związanych z rachunkami oraz kategoryzowanie wydatków. Inne funkcje to choćby opłacenie miejsca parkingowego, nadanie przesyłki, a także przekazywanie darowizn. Od listopada w aplikacji można również kupować bilety na komunikację miejską w 135 polskich miastach.

MZK, ZKG, ZKM, PKM, MPK oraz MZKZG to przykładowi operatorzy, których bilety możemy kupić w aplikacji. Oferta dotyczy biletów na linie tramwajowe i autobusowe, zarówno w taryfach dziennych, jak i czasowych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by kupić bilet jednorazowy. Dokonanie transakcji przed wejściem do autobusu lub tramwaju może być dobrym rozwiązaniem, choćby dlatego, że czasami biletomaty w pojeździe nie działają.

Czytaj także: LG Electronics powołuje nowego dyrektora generalnego – ma on naprawić dział elektroniki użytkowej

Udostępnienie nowej funkcji jest związane z rozwojem samej aplikacji, ale nie tylko. Spółka zwraca uwagę na problem wyłączenia sprzedaży biletów w autobusach czy tramwajach w niektórych miastach. Ma to ograniczać dostępność biletów.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy