Gerda Grenton

Smart home coraz popularniejszy – Gerda nawiązuje współpracę z Grenton

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Coraz więcej produktów da się podłączyć do aplikacji smart home. Zarządzenie urządzeniami w domowej sieci z poziomu smartfona potrafi sporo ułatwić. Teraz producent zamków Gerda zdecydował się na nawiązanie współpracy z firmą Grenton tak, by inteligentny zamek do drzwi stał się wygodniejszy w obsłudze.

Gerda i Grenton nawiązują współpracę

Inteligentne piekarniki, odkurzacze czy żarówki to już nie fantastyka naukowa, a rzeczywistość. To samo można powiedzieć o zamkach do drzwi, które obsłużymy z poziomu smartfona. Jeden z nich, czyli Tedee recenzowaliśmy nawet na naszym kanale na YouTube, a teraz Gerda poinformowała o nawiązaniu współpracy z Grenton. Dlatego też zamek tedee powered by Gerda i system Smart Home Grenton będą ze sobą współdziałał, a sterowanie zamkiem będzie możliwe z poziomu aplikacji myGrenton. Pozwoli to m.in. na zdalne otwieranie i zamykanie zamka z dowolnego miejsca, możliwość sprawdzenia czy zamek w danej chwili jest zamknięty oraz otwarcie drzwi bez naciskania klamki. Funkcję sterowania zamkiem będzie także można współdzielić z innymi domownikami.

Nawiązując współpracę z firmą Grenton, kierowaliśmy się zaspokojeniem potrzeb klientów. Nasze partnerstwo pozwoli przybliżyć rozwiązania smart home, nie tylko „zwykłemu Kowalskiemu”, ale także heavy userom. Teraz osoba potencjalnie zainteresowana wejściem w świat smart i inteligentnym zamkiem tedee, dostanie od nas pełne wsparcie – zaczynając od doradztwa, przechodząc przez wybór i dostarczenie produktu, jego montaż – kończąc na serwisie.

Paweł Bijata, Dyrektor pionu marketingu w Gerda.

Zobacz też: Nowe oferty na Steam, które warto znać.

Nasze partnerstwo ma wymiar bardzo praktyczny. Ułatwiamy dostęp do sprawdzonych i współpracujących ze sobą rozwiązań smart home Polakom, którzy chcą mieszkać wygodniej. Dostarczamy im nie tylko komplementarne produkty od zaufanego partnera, ale też wsparcie naszych ekspertów. Finalnie klient otrzymuje automatykę domową, zaprojektowaną pod swoje wymagania i wie, jak jej używać, aby wykorzystać cały potencjał.

Marek Polit, ekspert marki Grenton.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy