hearthstone

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nie słyszeliście o Hearthstone? Jest to gra karciana wydana przez Blizzard Entertainment na androida. W grze należy wykazać się sprytem i zmysłem strategicznym w zaciekłych starciach z innymi graczami – a wszystko to w radosnych klimatach świata Warcrafta! Pobierz produkt, a już po chwili zaczniesz dowodzić potężnymi bohaterami, rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory i walczyć na nieustannie zmieniającym się polu walki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym strategiem, czy też zaprawionym w bojach weteranem, głębia i urok Hearthstone wciągną cię bez reszty!
 
Produkt oferuje:

  • zabawny samouczek zaznajomi cię z wszystkimi elementami intuicyjnej rozgrywki w Hearthstone.
  • setki dodatkowych kart, które możesz wygrać lub stworzyć, twoja kolekcja wciąż będzie się zmieniać!
  • rozgrywanie partii treningowych z największymi strategami świata Warcrafta, takimi jak Thrall, Uther czy Gul’dan!
  • natychmiastowy dostęp do kolekcji kart, która jest przypisana do konta Battle.net,
  • wspaniałe nagrody czekające na Arenie.

Ostatnie przecieki na temat gry wskazują na możliwość kooperacji dwóch osób. Hardkorowi gracze odkryli pliki audio zawarte w ostatnim patchu. Oto co tekst jaki znaleźli:
 
Well done! You’ve defeated the boss together.\n\nBoth players win!
 
Pozostaje poczekać na następne aktualizacje. Dodatkowa opcja wydaje się jednak być bardzo ciekawa! Zainteresowani?
 
źródło: polygon, google play
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.