ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Amazon wypuści dwa kolejne tablety

Autor: Jarosław Biały Kategoria: Newsy

Kiedy pojawił się tablet Kindle Fire, cały świat dostrzegł, że tego typu urządzenia nie muszą być bardzo drogie, aby były dobre. Entuzjaści Androida rzucili się na produkt firmy Amazon. Przyglądające się temu Google zdecydowało się na swój krok. Na ostatniej konferencji został zaprezentowany Google Nexus 7. Jednak producent Kindle’a nie kazał długo czekać na odpowiedź, a nawet dwie odpowiedzi.

Jak się okazuje Amazon przygotowuje nie jeden, a dwa nowe tablety. Pierwszy z nich ma być następcą poprzedniej wersji Kindle Fire, a drugi z nich ma być 10 calowym urządzeniem z czterordzeniowym procesorem. Jakoś obu ma być znacznie lepsza i odbiegać od tego co prezentowała pierwsza wersja. Główną zmianą ma być zastąpienie niektórych części aluminium, które w świecie mobilnych technologii ma tyle samo fanów, co przeciwników.

Kindle z wyglądu są przedstawiane jako cieńsze wersje iPadów, które nie mają fizycznego przycisku. Ciekawe co na to Apple? Amazon przystąpił już do produkcji swoich tabletów, które najprawdopodobniej ukażą się w drugiej połowie roku. Myślicie, że powyższe propozycje zagrożą najnowszemu dziecku Google i Asus’a?

Źródło: androidguys.com

Sprawdź najnowsze wpisy