T-mobile atak DDoS

T-Mobile i Heyah podwajają GB po doładowaniu konta — zobaczcie, jak to działa

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Black Friday to nie tylko promocje na urządzenia. T-Mobile i Heyah w tym dniu podwajają GB po doładowaniu konta — promocja z tym związana potrwa do poniedziałku. W zależności od oferty, z której korzystamy, możemy zgromadzić do 100 lub 200 GB.

T-Mobile i Heyah podwajają GB

Magentowy operator podwaja GB osobom, które korzystają z taryfy GO! i między 26 a 29 listopada doładują swoje konto w aplikacji Mój T-Mobile. Liczba przyznanych GB i czas na ich wykorzystanie zależy od kwoty doładowania. Maksymalnie można otrzymać 50 promocyjnych GB, co w połączeniu z podstawowym pakietem przyznanym po doładowaniu daje 100 GB. Na ich wykorzystanie jest 100 dni.

W Heyah z podwojenia GB mogą skorzystać osoby, które korzystają z oferty Dniówka i zasilą konto w aplikacji Moja Heyah. Tu także wielkość pakietu oraz jego ważność zależą od kwoty doładowania. Maksymalna liczba promocyjnych GB wynosi 100, co w połączeniu z podstawowym pakietem po doładowaniu daje łącznie 200 GB. Czas na ich wykorzystanie to 100 dni.

Czytaj także: Obowiązkowe aplikacje z AppGallery, czyli co ciekawego znajdziecie w sklepie Huawei?

Szczegółowe informacje na temat tego, ile GB i na jaki czas otrzymamy po doładowaniu daną kwotą, zawierają tabelki udostępnione przez T-Mobile. Możecie się z nimi zapoznać powyżej.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy