ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Brzydkie kaczątko wśród Nexusów, a więc zobaczcie zdjęcia smartfonu od Huawei

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
huawei nexus 6 g+ google prototyp 432243

Zapowiada się naprawdę ciekawa jesień – co prawda na targi IFA nie zapowiedziano jeszcze żadnych konkretów, ale być może ujrzymy nowe Xperie Z5, a w szczególności odmiany Compact oraz Plus. Jednak – tradycyjnie już – Google również szykuje swoje premiery, a jedna z nich może być najbrzydszą w historii.

Oczywiście ten news opiera się w dużej mierze na gustach. Zacznijmy jednak od początku. Już wcześniej mogliście oglądać różne wizualizacje tytułowego Nexusa 6 od Huawei, które opierały się na złączeniu pomniejszych plotek. Już wtedy wielu z Was zwracało uwagę na to, że chiński Nexus nie zdobędzie żadnej nagrody piękności. W takim razie przyjrzyjcie się połączonym zdjęciom, które zostały zamieszczone na początku newsa. Jaką mieliście pierwszą myśl w głowie  po ujrzeniu tych fotografii? Ja swoją opinię wydałem już chociażby w tytule. Chińczycy rozwiązali problem wystającego modułu aparatu w nieco inny sposób niż zrobiło to LG. Tutaj cały pas zostanie wysunięty, co w rezultacie wygląda na dosyć szeroki…. peryskop? Niemniej jednak warto zauważyć, że Koreańczycy postanowili podzielić się z Chińczykami laserowym autofocusem.

Czy warto być w tym przypadku krytycznym? W końcu to pierwsze zdjęcia, które z pewnością nie oddają rzeczywistości, ale, na tym etapie, spodobał Wam się Nexus 6 od Huawei pod kątem designu?

Sprawdź najnowsze wpisy