blackberry venice evan blass 2

 

Smartfon z Androidem od BlackBerry to już niemalże pewniak. Poznaliśmy to urządzenie już od tak wielu stron, że ciężko byłoby kanadyjskiej firmie wyprzeć się, że ta nigdy nie myślała o zmianie platformy. Autorski system został niemalże zamknięty, a więc trzeba szukać furtki ratującej od bankructwa.

 

Tak też powstał Venice, który ma być obsługiwany poprzez Androida. Jednak okazuje się, że Jeżyna nie będzie korzystała z pełni czystego oprogramowania. Dotąd, patrząc po wyciekach, wydawać nam się mogło, że programiście BlackBerry nie będą zmieniali zbyt wiele wewnątrz systemu. Tym samym Evan Blass ponownie przychodzi z ciekawymi informacjami – oto spis aplikacji, które zostaną wprowadzone razem ze smartfonem Venice:

 

evan blass blackberry venice android lista aplikacji

 

W Sieci również możemy znaleźć ciekawy film obrazujący czym ma wyróżniać się produkt BlackBerry:

 

 

W takim razie, jak to sam Evan Blass określił, nie ma mowy o czystym Androidzie. Tak też mamy dostać urządzenie z bardzo dobrymi parametrami, interesującą budową, a także z – teoretycznie – dopracowanym oprogramowaniem. Brzmi to jak przepis na sukces, ale czy Kanadyjczycy będą w stanie zainteresować swoich klientów do Venice? Chcielibyście sprawdzić możliwości nadchodzącego smartfonu od BlackBerry?

 

źródło: BGR

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.