Smartfon BlackBerry nie będzie z czystym Androidem – kilkanaście własnych aplikacji ujawnionych przez Evana Blassa

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
blackberry venice evan blass 2

Smartfon z Androidem od BlackBerry to już niemalże pewniak. Poznaliśmy to urządzenie już od tak wielu stron, że ciężko byłoby kanadyjskiej firmie wyprzeć się, że ta nigdy nie myślała o zmianie platformy. Autorski system został niemalże zamknięty, a więc trzeba szukać furtki ratującej od bankructwa.

Tak też powstał Venice, który ma być obsługiwany poprzez Androida. Jednak okazuje się, że Jeżyna nie będzie korzystała z pełni czystego oprogramowania. Dotąd, patrząc po wyciekach, wydawać nam się mogło, że programiście BlackBerry nie będą zmieniali zbyt wiele wewnątrz systemu. Tym samym Evan Blass ponownie przychodzi z ciekawymi informacjami – oto spis aplikacji, które zostaną wprowadzone razem ze smartfonem Venice:

evan blass blackberry venice android lista aplikacji

W Sieci również możemy znaleźć ciekawy film obrazujący czym ma wyróżniać się produkt BlackBerry:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hh4l5mvVCDY[/youtube]

W takim razie, jak to sam Evan Blass określił, nie ma mowy o czystym Androidzie. Tak też mamy dostać urządzenie z bardzo dobrymi parametrami, interesującą budową, a także z – teoretycznie – dopracowanym oprogramowaniem. Brzmi to jak przepis na sukces, ale czy Kanadyjczycy będą w stanie zainteresować swoich klientów do Venice? Chcielibyście sprawdzić możliwości nadchodzącego smartfonu od BlackBerry?

źródło: BGR

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy