Przedpremierowe zdjęcie Nexusa 7

Newsy

google-nexus-7
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wkrótce dojdzie do premiery tabletu od Google. Przed chwilą do Sieci przedostała się nowa, niespotykana dotąd grafika, przedstawiająca nadchodzące urządzenie. W znaczący sposób pokrywa się ona z tym, co widzieliśmy do tej pory.

Urządzenie wygląda niemal identycznie jak to, ukazane w poprzednich dniach. Różni się jednak tym, że możemy bliżej przyjrzeć się interfejsowi nadchodzącego tabletu. Bardzo przypomina on UI znany ze smartfonowej wersji Androida 4.0 IceCream Sandwich i w żaden sposób nie nawiązuje do interfejsu, który spotykaliśmy dotąd w tabletach z Andoridem Honeycomb i ICS. Nexus 7 z zamieszczonej grafiki wydaje się być czymś na wzór przerośniętego Galaxy Nexusa, z tą różnicą, że użytkownik może umieścić sześć skrótów do aplikacji w docku u dołu urządzenia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Urządzenie posiada ogromną ramkę wokół ekranu, przyciski na wzór tych z ICS dla telefonów, a na krawędzi dostrzec można 3 styki, które prawdopodobnie posłużą do łączenia ze stacją dokującą – identyczne znajdziemy w Galaxy Nexusie. Tył tabletu został ozdobiony olbrzymim logo „nexus” oraz mniejszym logo Asusa i prawdopodobnie posiada chropowatą teksturę. Będziemy informować Was o kolejnych informacjach na temat Nexusa 7 na bieżąco.

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x