ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Żabka jush

Żabka Jush trafiła na Androida – całkiem sprawnie to idzie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Aplikacja Żabka Jush trafiła na Androida i można ją już pobierać z Google Play Store. Trzeba przyznać, że firmie całkiem sprawnie idzie rozwój aplikacji, która ma oferować dostawę zakupów do domu w raptem kilkanaście minut. Dalej jednak to rozwiązanie skierowane do mieszkańców tylko jednego miasta, a mianowicie Warszawy. Za to dostępnych dzielnic jest już więcej, co dobrze wróży Jush.

Żabka Jush na Androidzie

Żabka Jush android

W październiku tego roku na rynku pojawiała się aplikacja Żabka Jush, ale dostępna była jedynie dla urządzeń z iOS. Firma obiecała, że z czasem się to zmieni i rozwiązanie zawita także na Androida. Tak też się stało, a potrzeba było na to jedynie miesiąca, więc to bardzo dobry wynik. Aplikację można pobierać z Google Play Store, ale jeżeli ktoś nie mieszka w Warszawie, to na razie nie ma takiej potrzeby. Usługa dostawy zakupów jest bowiem stale rozwijana i na razie dostępna tylko w wybranych dzielnicach stolicy Polski. Wraz z jej debiutem na Androidzie można będzie skorzystać z tej formy zakupów w nowych dzielnicach – na Saskiej Kępie, Mokotowie oraz Wilanowie. Warto dodać, że systematycznie dodawane są nowe miejsca, gdzie można skorzystać z Żabka Jush. Teraz są to Śródmieście, Ochota, Stara Ochota, Wola, Ursynów, Targówek, Włochy, Praga Północ oraz Południe.

Widać więc, że usługa rozwija się naprawdę szybko, więc z czasem może być tylko lepiej. Sam start usługi dostawy produktów okazał się sporym sukcesem. Żabka poinformowała o tym, że podczas startu rekordzista złożył zamówienia aż 27 razy jednego dnia. Najczęściej wybieranym produktem w dostawie są kajzerki, ale do wyboru jest łącznie ponad 1300 różnego rodzaju produktów.

Zobacz też: Czy szykuje się nam mniejszy flagowiec od Xiaomi?

Zamówienia z wykorzystaniem aplikacji można składać codziennie w godzinach od 07.00 do 23.00. Dostawa będzie darmowa, jeżeli zamówienie będzie większe, niż na 35 złotych. Inaczej taka usługa wyniesie nas 3,99 złotych. Korzystaliście już z Żabka Jush?

Źródło: Żabka / Google Play Store

    Sprawdź najnowsze wpisy