ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Moto G Stylus 2022 render

Render Motorola Moto G Stylus 2022 – coś dla fanów Note’a

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

W sieci pojawił się render Motorola Moto G Stylus 2022, choć na razie trudno posługiwać się taką właśnie nazwą. Urządzenie ukrywa się bowiem pod nazwą Milan i powinniśmy je zobaczyć dopiero w przyszłym roku. Jednak pierwsze zdjęcie pokazuje, że Motorola nie rezygnuje ze swojego pomysłu na biznesowy telefon, który najprawdopodobniej dostępny będzie w przystępnej cenie. Przynajmniej tak można sobie życzyć, bo z tą ceną to różnie niestety bywa w przypadku Motoroli.

Render Motorola Moto G Stylus 2022

Motorola Moto G Stylus 2022 render

Ostatnio Motorola zasypała nas premierami swoich nowych urządzeń. Z jednej strony dostaliśmy pierwszy od dawna smartwatch, czyli Moto Watch 100, a z drugiej moto g200 5G z procesorem Qualcomm Snapdragon 888+ i w świetnej cenie. Do tego jeszcze sporo średniopółkowców, więc na brak sprzętów fani marki nie powinni narzekać. Jednak Motorola szykuje także kilka premier na najbliższe miesiące. Jedną z nich powinien być smartfon Motorola Moto Edge 30 Ultra, a kolejną właśnie Moto G Stylus 2022. Niewykluczone, że Motorola zmieni nazwę urządzenia na jakąś inną, więc nie ma się co do niej jeszcze przyzwyczajać.

Sama Motorola Moto G Stylus 2022 będzie kontynuacją tego, co już znamy z poprzednich wersji urządzenia. Dostaniemy sporej wielkości wyświetlacz, który będzie można obsłużyć dedykowanym stylusem. Na niego znajdzie się miejsce w obudowie sprzętu, więc nie ma obaw, że ten gdzieś się nam zapodzieje. Wiadomo już, że na pleckach urządzenia pojawią się trzy obiektywy, a główny będzie miał 50 Mpix.

Zobacz też: Co ciekawego obejrzeć w weekend?

Możemy też spodziewać się sporej wielkości akumulatora, ale tutaj niestety brak jakichkolwiek szczegółów na temat specyfikacji. Zważywszy jednak na to, że obecna generacja ma 5000 mAh, nie spodziewamy się mniejszej wartości. Obudowa najprawdopodobniej będzie wykonana z poliwęglanu, a na froncie czekała będzie jeszcze kamera do selfie umieszczona w niewielkiej „dziurze”. Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło: 91mobile

Sprawdź najnowsze wpisy