ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Brave z portfelem kryptowalutowym

Przeglądarka Brave wiele zyskała w oczach fanów kryptowalut

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Użytkownicy Brave, którzy zaktualizowali swoją przeglądarkę, powinni zauważyć, że posiada ona teraz wbudowany portfel kryptowalutowy. Dzięki niemu właściciele wirtualnych monet, a także NFT mogą zarządzać swoimi portfelami bez potrzeby instalowania rozszerzeń firm trzecich, zmniejszając ekspozycję swojego majątku i wykorzystanie zasobów systemowych.

Brave z portfelem kryptowalutowym

Brave z portfelem kryptowalutowym

Stale rosnąca liczba inwestorów kryptowalutowych i firm, takich jak PayPal, AMC i Newegg, akceptujących kryptowalutę jako metodę płatności, doprowadziła do gwałtownego wzrostu liczby nowych portfeli. Obecne oferty obejmują rozwiązania sprzętowe i programowe działające jako gorące lub zimne portfele, wszystkie z własnymi zaletami i wadami. W przypadku portfela od Brave twórcy mieli na celu zapewnienie alternatywnego rozwiązania, które pozwala uniknąć ryzyka związanego z bezpieczeństwem portfeli programowych, które są bardziej podatne na oszustwa phishingowe i kradzież. Co więcej, można połączyć go z portfelami sprzętowymi, takimi jak Trezor i Ledger , a następnie importować aktywa z Brave Crypto Wallets, MetaMask i innych portfeli.

Zobacz też: Chiny wyrzuciły członka Partii Komunistycznej z powodu kryptowalut

Portfel Brave pozwala również użytkownikom zobaczyć wykresy rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym, porównać ceny tokenów u różnych dostawców / giełd z wbudowanymi możliwościami wymiany oraz wysyłać i odbierać aktywa i NFT. Inne możliwości, których mogą oczekiwać użytkownicy, to kupowanie waluty fiat za pośrednictwem Wyre, zarządzanie portfelem i wsparcie DApp na każdym łańcuchu kompatybilnym z EVM (Polygon, xDai, Avalanche i inne) oraz L2s.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy