ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
superaplikacja wielowalutowa iOS

Cinkciarz udostępnia „superaplikację” – wszystkie funkcje w jednym programie

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Cinkciarz poinformował, że udostępnia superaplikację wielowalutową. Jej założeniem jest zintegrowanie usług finansowych, które do tej pory były dostępne w oddzielnych programach. Chodzi m.in. o śledzenie kursów walut i kryptowalut, wymianę walut, a także o wysyłanie przekazów pieniężnych czy korzystanie z kart wielowalutowych.

Cinkciarz udostępnia „superaplikację”

Użytkownicy Cinkciarza mają teraz do dyspozycji jedną aplikację, zawierającą funkcje dotychczasowych kilku programów fintechu. Za pomocą nowej apki można sprawdzać kursy walut i kryptowalut, wymieniać waluty oraz wysyłać przekazy pieniężne. Możliwa jest również obsługa kart wielowalutowych i przyjmowanie płatności Blik na smartfona.

Cinkciarz.pl to następca aplikacji Wymiana Walut. Nowa aplikacja automatycznie zastąpi starą przy aktualizacjach. Na początku mogą z niej korzystać użytkownicy smartfonów z Androidem. Wersja na iOS pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Czytaj także: Allegro staje się przyjazne osobom niewidzącym i niesłyszącym

Nasza superaplikacja Cinkciarz.pl to odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą szybko i wygodnie zarządzać swoimi finansami w jednym miejscu. Stale udoskonalamy nasze produkty i usługi wielowalutowe, aby były nie tylko jak najbardziej nowoczesne i funkcjonalne, ale też po prostu łatwe w obsłudze – mówi Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl. Jak dodaje, firma chce osiągnąć czołową pozycję wśród pozabankowych dostawców usług wielowalutowych w Polsce, a następnie również poza granicami kraju, gdzie jest znana jako Conotoxia.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy