ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC przedstawia HTC Connect

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

htc-logo
Firma HTC poinformowała dziś o wprowadzeniu nowej usługi o nazwie HTC Connect. Jest to system certyfikacji oferujący producentom elektroniki ulepszony standard łączenia urządzeń HTC z urządzeniami audio i wideo. Dzięki HTC Connect użytkownik ma możliwość bezprzewodowego przesyłania wysokiej jakości dźwięku i obrazu ze smartfonów HTC do kompatybilnych urządzeń elektronicznych w domu i samochodzie.

HTC Connect ma ułatwić korzystanie z treści multimedialnych niemal w każdym miejscu. System wprowadza wyższe standardy łączności, a użytkownik korzystający z urządzenia z tym certyfikatem zyskuje większą wygodę i bezproblemową integrację z innymi kompatybilnymi urządzeniami audio i wideo. Seria smartfonów HTC One w nadchodzących miesiącach otrzyma certyfikację HTC Connect poprzez uaktualnienie oprogramowania.

Jednym z pierwszych partnerów tajwańskiego producenta ma być Pioneer, który jest rozpoznawalną marką na rynku audio i wideo. Nadchodzące modele głośników bezprzewodowych tej firmy mają posiadać certyfikat HTC Connect, dzięki czemu zapewnią płynną i stabilną strumieniową transmisję dźwięku.

źródło: informacja prasowa 

Sprawdź najnowsze wpisy