Po poniedziałkowym meczu Polska – Węgry Orange ogłosił, że rozdaje po 2 GB internetu swoim klientom. Pakiet jest wprawdzie dosyć skromny, ale z pewnością przyda się niektórym użytkownikom. Podpowiadamy, jak go aktywować.

2 GB po meczu od Orange

Orange 2 GB po meczu

Pomarańczowy operator po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski rozdaje bezpłatne pakiety internetu. Zazwyczaj liczba promocyjnych GB ma związek z wynikiem spotkania, liczbą goli strzelonych przez Polaków lub z innymi statystykami. Tym razem Orange proponuje 2 GB, ponieważ polscy piłkarze finalnie zajęli drugie miejsce w grupie eliminacji do mundialu.

Żeby aktywować bonusowy pakiet, wystarczy wysłać SMS-a o treści BALATON pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,25 zł). Bezpłatne GB mogą również aktywować użytkownicy Flexa. Wystarczy, że wpiszą kod BALATON w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Warto pamiętać, że na jednym numerze można aktywować tylko jeden pakiet.

Czytaj także: Max Payne na nowego Xbox-a – powiększa się lista gier we wstecznej kompatybilności

Z otrzymanych GB można korzystać przez trzy dni od momentu aktywacji. Pakiet jest do wykorzystania tylko na terenie Polski. Warto pośpieszyć się z jego aktywacją – czas na to jest tylko do godziny 23:07 we wtorek. Skąd akurat taki termin? Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta – napisał na Facebooku pomarańczowy operator, a post został zamieszczony w poniedziałek o 23:07.

źródło: Facebook/Orange Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.