ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 10

Zdjęcia OnePlus 10 – szykuje się konkretna zmiana w wyglądzie urządzeń

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia OnePlus 10, które zdradzają wygląd urządzenia. Wprawdzie dalej mówimy o renderach, ale te miały powstać na podstawie wyglądu prawdziwych smartfonów. Czy faktycznie przedstawiają prawdziwy wygląd smartfona? Tego typu przecieki zazwyczaj się sprawdzały, ale nigdy nie można mieć pewności. Jeżeli tak ma wyglądać OnePlus 10, to zapowiada się bardzo ciekawie.

Zdjęcia OnePlus 10 – nowy wygląd smartfona

OnePlus 10 zdjęcia

Mogliśmy już zobaczyć wygląd OnePlus 10, ponieważ w sieci krążyły już rendery urządzenia. Teraz przyszła jednak pora na pełną prezentację i to z każdej możliwej strony. Nie sposób nie zauważyć, że nowy OnePlus będzie się wyróżniał na tle pozostałych urządzeń w portfolio firmy. Przyzwyczailiśmy się już trochę do tego, że firma lubi eksperymentować z wyglądem i zmieniać to, do czego jej fani byli już przyzwyczajeni. Sporą zmianą była ta pomiędzy OnePlus 8 a OnePlus 9, ale trudno było wtedy mówić o rewolucji. Moduł kamery doczekał się innego kształtu i został przeniesiony ze środka bliżej krawędzi smartfona.

W przypadku przyszłorocznego modelu mówimy już o znacznie dalej idących zmianach. Wygląda na to, że metalowa ramka wokół urządzenia będzie także zachodzić na jego plecki i łączyć się tam z modułem aparatu. Wizualnie wygląda to naprawdę świetnie, choć zapewne nie każdemu się spodoba. Zdaje się, że OnePlus szuka dla siebie nowej drogi, a zmiany wizualne są jedną z nich. Wiadomo, że nowe urządzenia nie mogą wyglądać dokładnie tak samo, jak poprzednia generacja, ale tutaj widać zupełnie inny kierunek. OnePlus za to nie pozbył się charakterystycznego przełącznika, który widzimy na prawej krawędzi sprzętu.

Zobacz też: Recenzja OnePlus Nord 2 X PAC-MAN – wyjątkowy wygląd i coś dla fanów klasycznych gier.

Zabrakło łącza miniJack 3.5 mm, ale to już nie jest żadną niespodzianką. Ciekawie prezentuje się także „spłaszczony” wierzch smartfona. O samej specyfikacji nic jeszcze nie wiadomo, ale spodziewamy się ujrzeć smartfona na rynku gdzieś pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. I jak Wam się podoba?

Źródło: XDA-Developers / OnLeaks / Zouton

Sprawdź najnowsze wpisy