samsung galaxy s5 reklama promocja wymienna bateria akumulator

 

Niemalże dokładnie rok temu Samsung zaprezentował nam reklamę, w której musiał zostać ktoś – pokrótce – wyśmiany. W przypadku Koreańczyków nie mógł być to nikt inny jak samo Apple z iPhonem (5s/5c) na czele. Wtedy jeszcze nie znaliśmy Galaxy S6 i wszystkich jego odmian, z Galaxy Note 5 na czele. Również nie przypuszczaliśmy jaki los nas czeka.

 

W takim razie zobaczcie jedną z reklam australijskiego oddziału Samsunga, której tematem głównym są akumulatory i ich możliwość wymiany:

 

 

Minął niemalże dokładnie rok i co możemy powiedzieć? Hipokryci? Oczywiście Koreańczycy dzisiaj mają inną wersję reklamy, w której liczy się długość działania urządzenia. Tym razem postawiono na bezprzewodowe ładowanie i oto jeden z wielu filmów pokazujących zalety, tym razem, Galaxy S6:

 

 

Ok, ale co z możliwością zmiany akumulatora? Oj, to było modne rok temu, nie czepiajmy się. Jednak, na poważnie, te dwie reklamy jasno pokazują, że konsumenci tak naprawdę nie pamiętają tego, co było wpajane rok wcześniej, gdyż dzisiaj liczy się możliwość bezprzewodowego ładowania zamiast prostej wymiany ogniwa.

 

Co będzie za rok? Być może Samsung połączy te dwa zagadnienia i wymienialny akumulator będzie można ładować bezprzewodowo. Mimo wszystko jestem ciekawy co Wy sądzicie o akcjach marketingowych Koreańczyków.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.