iphone-6-plus-camera

 

Pierw HTC, potem Samsung.. a teraz Apple. O czym mowa? Mowa o programach dużych przedsiębiorstw, które mają na celu usatysfakcjonować posiadaczy lub przyszłych nabywców urządzeń wcześniej wspomnianych producentów. Kiedy Samsung i HTC zapowiedzieli, że za darmo będą wymieniać pęknięte szybki wyświetlacza w swoich flagowcach wiele osób z aprobatą przyjęło ten fakt. Tego typu akcje mają spore znaczenie marketingowe, więc kwestią czasu było abyśmy dowiedzieli się o podobnych programach „naprawczych” ze strony innych producentów. Amerykanie również postanowili wprowadzić podobny program, jednak w tym przypadku nie będą wymieniane wyświetlacze, a aparaty urządzeń. Jak dowiedzieliśmy się, wadliwe kamery iSight w Iphone’ach 6 Plus będzie można wymienić za darmo w serwisach Apple!

 

Od dłuższego czasu możemy słyszeć o niezadowoleniu ze strony posiadaczy ostatniego produktu Apple. Użytkownicy Iphone’a 6 Plus narzekali, że zdjęcia wykonywane kamerą były rozmyte. Firma z Cupertino w końcu zareagowała, i daje możliwość wymiany aparatów.

 

Wymianą będą objęte smartfony zakupione pomiędzy wrześniem 2014 a styczniem 2015 roku. Całą procedurę należy zapoczątkowć tutaj. Jeśli wasze urządzenie spełnia wymogi wymiany należy udać się do autoryzowanego serwisu Apple. Amerykanie dają możliwość zamiany kamery iSight za darmo przez trzy lata od momentu w którym nabyliśmy urządzenie. Należy jednak pamiętać, że wymiana kamery w iPhone’ie który posiada uszkodzenia mechaniczne nie będzie darmowa. W takim przypadku trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami

 

Źródło: gadgets.ndtv

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.