Śledź Google I/O 2012 na żywo!

Newsy

google-io-12
Google I/O 2012 to konferencja organizowana przez giganta z Mountain View przede wszystkim dla deweloperów, lecz także dla wszelkiej maści miłośników technologii. Odbywa się ona w San Francisco w dniach 27-29 czerwca, a ilość osób, która może w niej uczestniczyć jest ściśle ograniczona. Jeżeli nie należycie do tego grona szczęśliwców, to Google proponuje Wam śledzenie przebiegu konferencji na żywo sprzed monitora. Konferencja ma zacząć się od keynote, warto więc oglądać od samego początku – start już jutro o godzinie 18:30.

Jak sądzicie, co związanego z Androidem zostanie przedstawione podczas tegorocznego Google I/O? Czy będzie to tani tablet produkcji Asusa z nową wersją systemu na pokładzie? Dowiemy się już wkrótce i na pewno Was o tym poinformujemy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x