ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
4 GB od Orange

Orange rozdaje 4 GB po meczu Andora – Polska. Jak aktywować bonus?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jeśli jesteście w Orange, możecie aktywować bezpłatne 4 GB internetu. To bonus, który pomarańczowy operator przygotował po meczu piłki nożnej Andora – Polska. Podpowiadamy, jak aktywować darmowy pakiet.

4 GB po meczu od Orange

orange 4 GB

Orange przyzwyczaił nas do tego, że po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski rozdaje bezpłatne pakiety internetu. Zazwyczaj liczba GB ma związek z wynikiem spotkania lub z innym charakterystycznym elementem wydarzenia. W piątek polscy piłkarze strzelili 4 gole, więc pomarańczowy operator rozdaje pakiety po 4 GB.

Żeby aktywować bonus, należy wysłać SMS-a o treści PIRENEJE pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,25 zł). Bezpłatny pakiet mogą również aktywować użytkownicy Flexa. Wystarczy, że wpiszą kod PIRENEJE w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden pakiet.

Czytaj także: #hello5G od Orange już jest w Koninie i w kolejnych dzielnicach Lublina

Promocyjne GB są ważne przez 3 dni od ich aktywacji. Ze skorzystaniem z propozycji pomarańczowego operatora warto się jednak pośpieszyć. Darmowy pakiet internetu można odebrać tylko do godziny 22:48 w sobotę. Skąd taki a nie inny termin? Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta – napisał na Facebooku pomarańczowy operator, a wpis został zamieszczony w piątek o 22:48.

źródło: Facebook/Orange Polska

Sprawdź najnowsze wpisy