Huawei Ascend D Quad opóźniony

Newsy

Huawei-Ascend-D-Quad-foto
Po raz pierwszy Huawei Ascend D Quad spotkaliśmy podczas targów MWC 2012 w Barcelonie. Smartfon ten wzbudził wówczas wielkie zainteresowanie i pretendował do tytułu najmocniejszego urządzenia dostępnego na rynku. Dziś chiński producent poinformował, że premiera tego smartona zostanie przesunięta.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że Huawei nie nadąża z produkcją własnego procesora K3V2, który jest sercem Ascend D Quad. Szacuje się, że pierwsza seria urządzeń powinna trafić na półki sklepowe około września tego roku. Opóźnienie to na pewno wpłynie na spadek atrakcyjności smartfona, gdyż czterordzeniowe procesory nie będą już budziły takich emocji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x