ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Poczta Polska

Paczka z Chin dotrze do Polski w 10 dni – tak deklaruje Poczta Polska

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Poczta Polska zacieśnia współpracę z Cainiao, co ma prowadzić do tego, że paczki z AliExpress będą docierały do Polski szybciej. Czas ma wynosić do około 10 dni i przy tym, już po dokonaniu zakupów, nie trzeba się będzie martwić o dodatkowe koszty. Dziś wystartował wielki festiwal zakupów na AliExpress, więc będzie można sprawdzić, czy faktycznie Poczta Polska słowa dotrzyma.

Poczta Polska – paczka z Chin dotrze nawet w 10 dni

Poczta Polska paczki z Chin

Usprawnienie przesyłania przesyłek z Chin to coś, na co wielu fanów zakupów po prostu czekało. Poczta Polska współpracuje z Cainiao już od 2018 roku, ale ostatnio można zauważyć, że jest to coraz lepsza współpraca. Teraz Poczta Polska oferuje 48-godzinną dostawę paczek AliExpress Standard Shipping (po dotarciu do Polski). To ma przekładać się na to, że całkowity czas wysyłki transgranicznej z Chin może wynieść nawet 10 dni. Oczywiście to szacowany czas dostawy, a ten średni ma wynosić 15 dni.

Rynek wymaga od operatorów kurierskich dopasowania się do potrzeb klientów. Celem wdrażanych zmian jest przede wszystkim wzrost ich satysfakcji, poprzez oferowanie wygodnych, kompleksowych rozwiązań. Poczta Polska zwiększa swoją konkurencyjność w gronie operatorów kurierskich obsługujących przesyłki międzynarodowe współpracując z czołowymi graczami na tym rynku, do których niewątpliwie należy Cainiao. Osiągnięcie sukcesu jest możliwe dzięki bliskiej współpracy, w której na pierwszym miejscu są potrzeby klientów korzystających z zakupów internetowych.

Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Zobacz też: Doskonała promocja na inteligentny odkurzacz – czysto i tanio.

Jednocześnie Poczta Polska przypomina, że zakupy na AliExpress do kwoty 150 euro, mają już opłacony podatek VAT. Oznacza to, że po dokonaniu płatności na platformie, nie powinniśmy obawiać się dodatkowych kosztów przy dostawie.

Źródło: Poczta Polska

Sprawdź najnowsze wpisy