ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
crunchyroll premium

Crunchyroll za darmo na 75 dni – Xbox Game Pass Ultimate z miłym gratisem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą teraz skorzystać z dostępu do Crunchyroll za darmo. I to na całkiem długo, ponieważ na aż 75 dni i to w wersji Premium. Co najlepsze, nie trzeba się przy tym specjalnie „gimnastykować”, bo dostęp do korzyści jest prosty i szybki. Jest też sporo czasu na to, by skorzystać z promocji, więc nie ma powodów do pośpiechu.

Crunchyroll Premium za darmo w Xbox Game Pass Ultimate

Fanom anime, czyli japońskich animacji, nie trzeba chyba przedstawiać serwisu Crunchyroll. Te oferuje dostęp do tysięcy animacji, które można oglądać online i to niedługo po premierze. Dla fanów gatunku to wręcz świątynia z dobrymi rzeczami, więc podawana tutaj informacja powinna ich ucieszyć. Normlanie za dostęp do wersji Premium Crunchyroll (Mega Fan) trzeba zapłacić 39 złotych miesięcznie. Premium oferuje dostęp do treści bez reklam czy dostęp do cyfrowych mang w języku angielskim. Dodatkowo można oglądać produkcje na czterech urządzeniach jednocześnie lub offline. Innymi słowy wersja Premium ma sporo do zaoferowania.

crunchyroll premium za darmo xbox game pass ultimate

Teraz ta może być darmowa dla osób, które korzystają z Xbox Game Pass Ultimate. Usługa Microsoftu kosztuje normalnie 54,99 złotych miesięcznie, ale teraz nowi użytkownicy mogą mieć pierwszy miesiąc w cenie 4 złotych. Dodatkową korzyścią będzie teraz darmowy dostęp do Crunchyroll w wersji Mega Fan na aż 75 dni. Jak zyskać dostęp do usługi? To bardzo proste. Należy włączyć klienta Xbox na komputerze lub aplikację Xbox Game Pass na konsoli i znaleźć zakładkę Korzyści. Tam będzie czekała sekcja Crunchyroll Premium, gdzie trzeba wcisnąć Zażądaj. Później to już kwestia podążania za instrukcjami.

Zobacz też: Sporo dobrych gier w lepszych cenach na Steam!

Z oferty bezpłatnego dostępu na 75 dni do Crunchyroll można skorzystać do 8 lutego 2022 roku. Jest jednak pewien haczyk. Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie korzystały wcześniej z wersji Premium usługi. Jeżeli ktoś więc ma już konto w serwisie, to może co najwyżej założyć nowe. Co ciekawe, serwis Crunchyroll został wykupiony przez Sony, więc taka promocja to niezła niespodzianka w obozie Microsoftu.

Sprawdź najnowsze wpisy