Qualcomm opublikuje SDK dla Snapdragona

Newsy

snapdragon-closeup
Na odbywającej się dziś konferencji Qualcomm zapowiedział wypuszczenie SDK (Software Developement Kit) dla procesorów Snapdragon. Dzięki tym narzędziom twórcy aplikacji i producenci urządzeń zyskają możliwość znacznie lepszego wykorzystania potencjału drzemiącego w tych układach.

Qualcomm przedstawił listę przykładowych możliwości, które staną się dostępne dzięki nadchodzącemu SDK. Znajduje się na niej między innymi opcja wykonywania niemal błyskawicznych zdjęć seryjnych, nagrywanie dźwięku przestrzennego, ulepszone wykrywanie lokalizacji wewnątrz budynków, czy też obsługa zaawansowanych gestów wykorzystujących czujniki urządzenia. SDK ma zostać opublikowane już wkrótce, początkowo wyłącznie dla platformy Snapdragon S4 MSM8960.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x