ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile rozdaje bezpłatne pakiety internetu

Bezpłatne 10 GB od T-Mobile – wyjątkowa odsłona akcji Happy Fridays

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile przygotował dla swoich klientów prezent w postaci bezpłatnego pakietu 10 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays, tym razem wyjątkowa, bo bonus można aktywować już od środy. Podpowiadamy, jak to zrobić.

10 GB od T-Mobile w ramach Happy Fridays

Magentowy operator przyzwyczaił nas do tego, że co piątek proponuje ciekawy bonus. Zazwyczaj są to bezpłatne paczki SMS-ów, minut na rozmowy, pakiety internetu lub rabaty na urządzenia. Tym razem prezent jest wyjątkowo solidny, bo można dostać aż 10 GB internetu.

Bonusowy pakiet można aktywować od dzisiaj (10 listopada) do najbliższego wtorku (16 listopada). Żeby to zrobić, należy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Mój T-Mobile. Jeśli nie korzystamy z apki magentowego operatora, możemy aktywować 10 GB internetu, wysyłając SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. Pakiet zostanie przyznany w ciągu 72 godzin, z promocyjnych GB można korzystać tylko na terenie Polski.

Prezent od T-Mobile ma związek ze zbliżającymi się meczami reprezentacji Polski w piłce nożnej z Andorą i Węgrami. Dla wszystkich, którzy chcieliby kibicować naszej reprezentacji, a także tych, którzy w nadchodzących dniach chcą po prostu odpocząć przy dobrym filmie czy serialu, przygotowaliśmy 10 GB na „Happy Fridays” – wyjaśnia magentowy operator.

Czytaj także: iPhone 13 Pro z zębem dinozaura – teraz możemy powiedzieć, że smartfon jest drogi

Osoby posiadające abonament w T-Mobile mogą korzystać z pakietu do końca okresu rozliczeniowego. Ci, którzy korzystają z oferty typu MIX lub na kartę, na wykorzystanie 10 GB mają 7 dni.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy