ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
polska policja na tiktoku

Polska Policja zadebiutowała na TikToku

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Polska Policja pojawiła się na TikToku. Na ten moment profil obserwuje prawie 48 tysięcy użytkowników popularnej aplikacji. Do tej pory policjanci dodali dwa filmiki, które cieszą się niemałą popularnością. Co dokładnie przedstawiają?

Polska Policja na TikToku

O swoim debiucie na TikToku policjanci poinformowali za pośrednictwem Twittera. Z zamieszczonego komunikatu dowiadujemy się również, że profil początkowo zaobserwowało 12 tysięcy osób. Dziś ta liczba jest czterokrotnie większa.

Z pierwszego, zamieszczonego trzy dni temu nagrania nie wynika nic konkretnego. Policjant w cywilnym stroju je pączka na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a po chwili widzimy go w pełnym umundurowaniu. Wczoraj policjanci dodali jednak drugi filmik. Na nagraniu policjant tłumaczy, w co wyposażony jest radiowóz grupy Speed. Funkcjonariusz pokazuje poszczególne elementy i je omawia, a w tle gra utwór Faded Alana Walkera. Oba materiały zebrały łącznie prawie 140 tysięcy polubień i ok. 3800 komentarzy.

Czytaj także: Chcesz wyrobić dowód osobisty? Od dziś musisz zostawić swój odcisk palca

Czas pokaże, czy profil Polskiej Policji na TikToku będzie regularnie prowadzony i w jakim kierunku będzie zmierzał. Bardzo możliwe, że ma on na celu poprawienie wizerunku formacji. Być może pojawiające się na nim treści okażą się jednak w jakimś stopniu przydatne dla widzów.

źródło: Twitter/Polska Policja

Sprawdź najnowsze wpisy