ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AliExpress wyprzedaz

Wyprzedaż na AliExpress – od 11.11 darmowa dostawa bez kwoty minimalnej

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Za chwilę startuje coroczna wyprzedaż na AliExpress. Od 11.11 będzie multum promocji i przecen, a produkty z wyprzedaży będą nam dostarczane za darmo i to bez konieczności opłaty minimalnej za zamówienie. Można powiedzieć, że coroczne święto zakupoholików w tym roku będzie obfitowało w okazje, obok których trudno będzie przejść obojętnie.

Wyprzedaż na AliExpress – darmowa dostawa

AliExpress wyprzedaz

11.11 rozpocznie się wielka wyprzedaż na AliExpress, która w tym roku ma wystartować pod nazwą „Maksimum Okazji, Maksimum Zabawy”. Można się więc spodziewać solidnych przecen i co ważne dla klientów, za dostawę nie zapłacimy ani złotówki. Po raz pierwszy klienci z Polski będą mogli skorzystać z tej promocji i zamawiać rzeczy z wyprzedaży bez płacenia za wysyłkę. Zniżki na produkty wyprzedażowe mają sięgać do 70 procent więc z pewnością będzie w czym wybierać. Zbliżają się święta, więc można zrobić kilka interesujących zakupów. Zapewne pojawi się też kilka ciekawych ofert na elektronikę, a w tym na smartfony. Warto więc obserwować stronę AliExpress 11 listopada. Oferty wyprzedażowe mają pojawiać się tam od 09.00 rano.

Globalny Festiwal Zakupowy 11.11 szybko staje się największą wyprzedażą roku na polskim rynku, obok Black Week. W tym roku po raz pierwszy przygotowaliśmy dla naszych polskich klientów dodatkową ofertę specjalną z darmową wysyłką na wszystkie produkty wyprzedażowe.

Gary Topp, dyrektor regionalny AliExpress na Europę Środkową i Wschodnią.

Zobacz też: Co zaoferuje nowy OnePlus i dlaczego wygląda jak PAC-MAN?

AliExpress zakończyło także budowę łódzkiego centrum realizacji zamówień. To będzie działać podczas tegorocznej wyprzedaży i częściowo przejmie funkcję centrum dystrybucji dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. To oznacza dla klientów w Polsce dostawy w ciągu 3 dni, a dla największych miast (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław) nawet na drugi dzień. Oczywiście to będzie zależało od tego, jaki produkt się wybierze. Będziecie polować na okazje w tym roku na AliExpress?

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy