ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play oferta świąteczna

Play startuje ze świąteczną ofertą – smartfony w prezencie i promocja na Internet

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Play startuje już ze swoją świąteczną ofertą, czyli zachęca klientów do tego, by ci wybrali fioletową sieć. Promocji jest całkiem sporo, ponieważ klienci wybierający abonament mogą liczyć na dodatkowy smartfon, a przy wyborze Internetu stacjonarnego na soundbar od JBL. Ofert jest całkiem sporo, więc ci, którzy przymierzali się do wyboru Play, będą mieli teraz trochę lepiej. Co znajduje się w świątecznej ofercie operatora?

Play – świąteczna oferta, czyli Prezenty na Święta

Play oferta świąteczna

Prezenty na Święta to nazwa całej akcji organizowanej przez Play. Przygotowane przez operatora oferty dotyczą zarówno abonamentu na połączenia głosowe, Internetu stacjonarnego czy tego bezprzewodowego. Jeżeli chodzi o Internet stacjonarny, to wybierając umowę na 24 miesiące, pierwsze pół roku będziemy mieć za 0 złotych. Potem w zależności od wybranej oferty, będziemy płacili od 40 do 60 złotych miesięcznie (po rabatach za zgody marketingowe czy e-faktury). Maksymalna prędkość oferowana przez Play to 600 Mb/s, ale to uzależnione jest od miejsca, gdzie przyłączana będzie usługa.

Jeżeli wybierzemy abonament głosowy (pakiet Play M, L lub HOMEBOX) razem ze smartfonem, to drugi mamy otrzymać w prezencie. W tych zestawach znajdziemy Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A03s oraz Xiaomi Redmi Note 10 5G + Xiaomi Redmi 9A. Wybierając natomiast Internet stacjonarny z dostępem do telewizji możemy teraz dostać jako prezent soundbar JBL Cinema SB 120 lub tablet Alcatel 3T 10 4G. W cenie abonamentu ma być teraz także dostęp do serwisu Viaplay. Dla klientów Play ceny zaczynają się od 75 złotych miesięcznie, ale możliwości jest znacznie więcej. Wybierając Internet bezprzewodowy z urządzeniem za 50 zł miesięcznie dostaniemy aż 200 GB (zamiast 100 GB) oraz przenośny router Wi-Fi za 9 zł na start.

Zobacz też: Pixel Fold powinien pojawić się w przyszłym roku.

W świątecznym Junior BOXie także czekają prezenty. Wybierając dowolny smartfon w ofercie można dostać jako prezent bezprzewodowe słuchawki Motorola Vervebuds 100 lub opaskę Xiaomi Mi Smart Band 5. Wszystkie oferty znajdziecie na stronie operatora.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy