ics

Amerykańska sieć Verizon od wczoraj zaczęła wprowadzać aktualizację dla dwóch nowych modeli Motoroli. Posiadacze RAZR oraz RAZR MAXX w USA już mogą cieszyć się nową wersją Androida – 4.0 Ice Cream Sandwich. Niestety, update obejmuje tylko Stany Zjednoczone i nie wiadomo kiedy pojawi się on w Europie.

Aktualizacja wprowadza wiele zmian, między innymi ulepszony ekran główny, jak również udoskonalenie funkcji aparatu. Pojawił się też face unlock, obsługa komend głosowych, oraz, co najważniejsze, odmieniony został wygląd nakładki Motoroli. Teraz przypomina ona bardziej czystego Androida 4.0 niż wcześniejsze Motoblur, często krytykowane za słabą wydajność. Więcej możecie zobaczyć na poniższym wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=24073UmIlwQ


Producent planuje w przeciągu kilku najbliższych tygodni udostępnić Androida 4.0 dla wszystkich urządzeń w Stanach Zjednoczonych. Niestety, w kwestii Europy Motorola na razie milczy – ICS w Ameryce daje jednak nadzieje na to, że również u nas pojawi pojawi się już wkrótce.

źródła: androidcentral.com, motorola.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.