Toshiba opóźnia aktualizację swoich tabletów

Piotr Andrzejewski 2012-06-22

Toshiba-Thrive1
Mamy złą wiadomość dla uzytkowników tabletów Toshiby. Ten japoński producent początkowo obiecywał, że aktualizacja tabletów Thrive zacznie się jeszcze wiosną bieżącego roku. Dziś wydane zostało oficjalne stanowisko, w którym Toshiba przeprasza swoich klientów i zapewnia, że ciężko pracuje nad dostarczeniem Androida 4.0 IceCream Sandwich do swoich pierwszych tabletów. Oficjalna data aktualizacji tabletów Thrive została przeniesiona na tegoroczną jesień. Jest to trochę zadziwiające, jeżeli weźmiemy pod uwagę jak szybko Asus zaktualizował pierwszego Transformera.

źródło: phandroid.com  • takaszi

  No właśnie, co to za ściema z tymi kłopotami? ma być magiczny czy co? Asusowi zajęło to, naprawdę mało czasu i ICS już był, a tu?

 • mobile_4you

  To nieprawda, że ciężko pracują nad Androidem dla starszych urządzeń. Mają teraz kilka nowych modeli i dla nich są priorytety zespołu programistów.

 • mst

  hehe lol sorry, ale muszę to powiedzieć: „A nie mówiłem ” 😆

  Miałem kiedyś toshibe g900 heh, i jak się Tośka zabrała za Andka to było do przewidzenia ;). Tośka to jakiś absurd, bo robią fajne sprzęty ale nie potrafią ich porządnie oprogramować.

  Nawet japońce wypuszczają buble. Może w końcu potanieją i będzie mocny sprzęt w niskiej cenie 😉

 • matiias89

  Dokladnie polac mu! 😉

 • zippi

  haha, a później producenci jęczą że użytkownicy łamią gwarancjęx