ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
smartai s7 max dzien singla

Szukasz automatycznego odkurzacza? Zobacz tę promocję na SmartAI S7 Max!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dzień Singla w pełni, więc nie ma się czemu dziwić, że co chwilę spotykamy interesujące promocje. To niewątpliwie jedno z tych świąt, które chcemy doceniać, bo najzwyczajniej w świecie możemy zaoszczędzić. Tym razem mamy dla Was odkurzacz automatyczny SmartAI S7 Max, który nie tylko jest taniej, bo wraz ze specjalną promocją otrzymujemy interesujący gratis. Do dzieła — poznajmy produkt, jego cenę i sam fakt, co możemy zyskać.

Dzień singla, czyli kolejne promocje — tym razem SmartAI S7 Max taniej

Omawiany odkurzacz może pochwalić się wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Przede wszystkim SmartAI S7 Max wykorzystuje trzecią generację autorskiego systemu nawigowania, który naturalnie oparty jest na rozwiązaniu LiDAR (SmartAI Navi 3.0 do tworzenia precyzyjnych map na wielu piętrach). Do tego dochodzi nowy silnik, który gwarantuje ciszę (do 57 dB) i wysoką moc ssącą (3200 Pa). Nie powinniśmy również martwić się o częste opróżnianie pojemnika na kurz, gdyż ten jest ogromny i liczy 600 mililitrów. Pojemnik na wodę także nie jest spory (350 mililitrów), więc od razu odkrywamy funkcję mopowania. Sprzęt nie ma problemów z przerywaniem pracy i wznawianiem jej w miejscu, gdzie skończył, gdy jest taka potrzeba (poniżej 20% energii). Nie brakuje mu też funkcji inteligentnych wbudowanych w aplikację pokroju wirtualnych ścian, możliwości aktualizacji oprogramowania (OTA) lub wsparcia dla systemów Smart Home (Asystent Google i Alexa). Swoją drogą samo sterowanie odbywa się z pomocą pilota z ekranem LCD, co jest przyjazne zarówno dla dzieci, jak i starszych osób. Do tego możemy liczyć na tryb nie przeszkadzać.

Tymczasem przejdźmy do promocji, która widnieje od 8 listopada, i będzie trwać do 30 listopada. W tym czasie możecie liczyć na to, że SmartAI S7 Max kupicie za 1377 złotych. Od 20 listopada cena odkurzacza wzrasta do 1850 złotych, więc mówimy o oszczędności rzędu 500 złotych! Jeśli to dla Was za mało, to pamiętajcie, aby zgłosić się do obsługi klienta SmartAI i podać nazwę naszego portalu — wtedy dostaniecie za darmo dodatkowy zestaw akcesoriów o wartości około 200 złotych.

To, co może być też dla Was istotne, to fakt, że SmartAI S7 Max kupujecie na Allegro i od razu odsyłam Was do stosownej aukcji: Klik! Drugim miejscem, gdzie możecie sprawdzić produkt, jest strona samego producenta: Klik!

Zobacz też: Energia z dwutlenku węgla w atmosferze — poznajcie słoneczną mini-rafinerię.

Mimo że wspomniałem, iż promocja jeszcze trochę potrwa, to warto się pospieszyć, gdyż stany magazynowe są ograniczone. Pierwszych 100 zamówień może liczyć na powyższą promocję. Dajcie znać, czy się skusiliście!

Wpis powstał we współpracy ze SmartAI

    Sprawdź najnowsze wpisy