Liczba użytkowników Orange Flex to już 150 tysięcy — z tej okazji osoby korzystające z Flexa mogą aktywować bezpłatne 150 GB internetu. Nie wystarczy jednak wpisać podanego przez operatora kodu. Trzeba wykazać się spostrzegawczością. Orange proponuje również ciekawą zniżkę na słuchawki Samsunga.

150 GB w Orange Flex

Orange Flex 150 GB

Usługa Orange Flex jest dostępna od 2,5 roku. W tym czasie zgromadziła 150 tysięcy użytkowników. Pomarańczowy operator przygotował zabawę, w ramach której użytkownicy Flexa mogą otrzymać 150 GB internetu. Z promocyjnych GB można korzystać aż przez 60 dni.

Na bezpłatny pakiet 150 GB składają się trzy kody. Trzeba je wpisać w zakładce Kody promocyjne w aplikacji Orange Flex. Czas na to jest do jutra (5 listopada) do końca dnia. Kody zostały ukryte w aplikacji (warto zaktualizować ją do najnowszej wersji), na profilu Orange Flex na Instagramie oraz na blogu pomarańczowego operatora.

Czytaj także: Z Flip Pocket Denim – spodnie, gdzie włożysz tylko Samsunga Galaxy Z Flip3

Dodatkowe niespodzianki czekają na odwiedzających Sklep Flex. Można tam skorzystać z rabatu 150 zł przy zakupie słuchawek Samsung Galaxy Buds2. Dodatkowo otrzymamy kolejne 150 zł cashbacku i dostęp do Tidal Premium na pół roku. Ta propozycja jest jednak ważna tylko do końca dzisiejszego dnia (4 listopada).

źródło: Blog Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.