ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mobvoi TicWatch Pro 3 LTE

Mobvoi wprowadza do Polski TicWatch Pro 3 Cellular/LTE z Snapdragonem Wear 4100

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Dobra wiadomość dla fanów smartwatchów od Mobvoi. Do Polski trafia Mobvoi TicWatch Pro 3 w wersji Cellular/LTE ze Snapdragonem Wear 4100 na pokładzie. Możemy czuć się wyróżnieni, ponieważ ta opcja zarezerwowana jest obecnie dla tylko kilku rynków (Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy i Polska). Co oferuje smartwatch i ile przyjdzie nam za niego zapłacić?

Mobvoi TicWatch Pro 3 Cellular/LTE w Polsce – cena do zaakceptowania

Mobvoi TicWatch Pro 3 LTE

To, co wyróżnia smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Cellular/LTE to możliwość wykorzystania w nim eSIM. W Polsce taką możliwość oferuje Orange i tam też sprzęt będzie dostępny do kupienia. Można go jednak też dostać na stronie producenta oraz na Amazonie. Co ciekawe, na Amazonie za urządzenie zapłacimy 1634,99 złotych, ale w Orange cena będzie już wyższa. Obecnie operator na swojej stronie umieścił informację, że smartwatch jest chwilowo niedostępny, ale wyceniono go na 1799 złotych. I to niezależnie od tego, czy weźmiemy go bez umowy czy też z abonamentem. Może ta cena ulegnie jeszcze zmianie, ale to trudno ocenić.

Mobvoi TicWatch Pro 3 Cellular/LTE to oczywiście nie tylko możliwość wykorzystania eSIM. Na pokładzie znalazł się także moduł GPS oraz NFC, który posłużyć może do płatności zbliżeniowych Google Pay. Do tego dochodzi Snapdragon Wear 4100, 1 GB RAM i 8 GB na dane. Zegarek wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz plastiku, a obudowa spełnia normę wodoodporności IP68. Smartwatch ma dwa wyświetlacze – AMOLED (średnica 1,4 cala, rozdzielczość 454×454 pikseli) oraz FSTN. Na tym drugim będzie można podglądać podstawowe informacje, a korzystanie tylko z niego znacznie wydłuży czas pracy na baterii. Akumulator o pojemności 577 mAh ma gwarantować czas pracy do 72 godzin w trybie Smart, a w trybie Essential nawet do 45 dni.

Mobvoi TicWatch Pro 3 LTE

Zobacz też: ASUS ROG Phone 5s i 5s Pro trafiają do Polski.

Nie zabrakło głośnika i mikrofonu do połączeń głosowych i licznych trybów sportowych. Do tego dochodzą aplikacje producenta (TicHealth, TicMotion, TicExercise, TicSleep, TicOxygen, TicHearing, TicZen i TicBreathe) oraz oczywiście pomiar pulsu czy SpO2. Mobvoi TicWatch Pro 3 Cellular/LTE pracuje pod kontrolą systemu Wear OS od Google.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy