ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Z Flip Pocket Denim Samsung spodnie

Z Flip Pocket Denim – spodnie, gdzie włożysz tylko Samsunga Galaxy Z Flip3

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Z Flip Pocket Denim to projekt zrealizowany przez Samsunga we współpracy z marką odzieżową Dr. Denim. Mowa tutaj o specjalnie zaprojektowanych spodniach, gdzie idealnie zmieści się nowy składany smartfon. Wprawdzie Samsung Galaxy Z Flip3 5G można nosić też w normalnych spodniach, ale tutaj mówimy o elemencie promocji i to całkiem ciekawej.

Z Flip Pocket Denim – spodnie od Samsunga

Z Flip Pocket Denim Samsung spodnie

Smartfony są teraz w różnych rozmiarach, ale zazwyczaj większych, niż kiedyś. Tymczasem kieszenie w spodniach zazwyczaj pozostają te same, co może powodować problemy ze zmieszczeniem tam urządzenia. Przynajmniej takie problemy mogą mieć kobiety, bo kwestia kieszeni w ich spodniach to drażliwy temat. Oczywiście wszystko zależy od kroju spodni i tego, czego od nich oczekujemy. Teraz Samsung postanowił stworzyć limitowaną wersję spodni Z Flip Pocket Denim, które mają pożegnać problem związany z kieszeniami. Robią to w dość drastyczny sposób, ponieważ pozbywają się ich w ogóle. Z Flip Pocket Denim ma bowiem tylko jedną kieszeń i to taką, która przeznaczona jest specjalnie na smartfona Samsung Galaxy Z Flip 3 5G.

Kieszeń na telefon umieszczona jest na udzie. Kieszenie z pośladków zostały w ogóle usunięte, a te na froncie zaszyte i do tego doszła jeszcze złota litera Z. Spodnie przygotowane przez Samsunga i Dr. Denim dostępne są w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. To mocno limitowana edycja, ponieważ takich ubrań ma być raptem 450. Cena? Spodnie kupić można obecnie tylko w Australii, gdzie wyceniono je na 1499 tamtejszych dolarów. Daje to około 4450 złotych. I może się wydawać, że to szaleństwo, ale tak nie jest. Z Flip Pocket Denim jako „gratis” dostają bowiem smartfona. Mówimy więc o elemencie promocyjnym, który jest całkiem sprytny.

Z Flip Pocket Denim Samsung spodnie

Zobacz też: Tak wygląda powerbank dla samochodów elektrycznych.

Cena też jest zachęcająca, ponieważ w Polsce ten model jest nawet droższy (oficjalnie 4799 złotych). Nie wiadomo czy taka akacja zawita także do naszego kraju, ale zapewne spodnie dość szybko się wyprzedadzą.

Źródło: Drdenim / Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy