samsung-novotel-1452354

 

Kupiłeś sobie najnowszego flagowca koreańskiego producenta? Planujesz spędzić weekend w którymś z dużych miast Polski? W porządku – w takim razie sięgnij po Samsung Apps Store i ściągnij sobie aplikację HRS, a noc z Soboty na Niedzielę w hotelu Novotel będziesz mieć za darmo. Oferta dotyczy pokoju dwuosobowego + wliczone śniadanie. Zainteresowany? No to jeszcze parę haczyków, trochę szukania wolnego terminu i możesz już rezerwować swój pobyt.

 

Jak widać Samsung robi co może, żeby zyskać przychylność klientów, lekko zawiedzionych ostatnimi poczynaniami firmy. Któraś mądra głowa wpadła więc na znakomity pomysł – „Dajmy darmową noc w hotelu, w przypadku gdy i tak są tam niewykorzystane miejsca!”. Tak się składa, że rezerwacja jest możliwa tylko wtedy, jeśli aplikacja poinformuje nas o promocji w danym tygodniu. Jeżeli jej nie ma – trudno, musimy wybrać sobie inny czas przyjazdu, albo zmienić lokalizację. Co się tyczy natomiast samej rejestracji – wpisujemy interesujący nas termin oraz miasto, otrzymujemy informację, że promocja jest aktywna i podajemy nasze dane osobowe. Aplikacja zweryfikuje poprawność operacji i gdy przyjedziemy do godziny 18:00 nie musimy robić już nic więcej. Jednak dotarcie później skutkuje poproszeniem nas również o wpisanie danych z naszej karty kredytowej. Oczywiście nie naliczy na niej żadnych opłat, pytanie jednak po co w takim razie w ogóle jest to wymagane. No dobrze – przebrnęliśmy przez etap logowania, otrzymujemy maila z informacją zwrotną, możemy więc udać się do recepcji i cieszyć się noclegiem. Prawie…

 

samsung-gifts-novotel-121232214

 

Jest jeden „MALUTEŃKI” haczyk. Promocja nie dotyczy telefonów nabytych drogą umowy z operatorem komórkowym. Pogratulujmy Samsungowi po raz kolejny, ponieważ zawężając swoją ofertę, właśnie pozbawił możliwości jej wykorzystania u większości swoich klientów. Tak się bowiem składa, że dominującą część telefonów w Polsce kupujemy… na umowę. Tym bardziej jeżeli chodzi o tak drogie urządzenia. Strzał w kolano? Jedno jest pewne, takim posunięciem firma nie uratuje negatywnych głosów niezadowolonych klientów.

 

Źródło: galaxys6.hrs.de

 

PS Ciekawe, co w przypadku, gdy mamy w telefonie niebrandowany ROM oraz roota i zmienimy w pliczku build.prop nazwę urządzenia na Galaxy S6. Albo też mamy S6 i wgramy sobie ROM XEO (póki co niestety jeszcze go nie ma). Ale to tak na marginesie, ja to tu tylko zostawię…

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jędrzej Markiewicz

Konferansjer, trener wystąpień publicznych, felietonista.Oby-niedługo magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UAM w Poznaniu.