ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Najlepsze oferty na kartę z 5G

100 GB od Plush – niby listopad, a już startuje świąteczna promocja

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Plush startuje z nową promocją, gdzie można dostać 100 GB za darmo. Tym razem to oferta, która obowiązuje zarówno dla nowych klientów korzystających z pre-paid, ale także i dla osób opłacających usługi abonamentowe. Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji od Plusha i jakie są jej warunki?

100 GB od Plush – świąteczna promocja

plush 100 gb

Świąteczna promocja Plush startuj od dziś (3.11) i jak wspomnieliśmy powyżej, mogą z niej skorzystać nowi użytkownicy, jak i osoby posiadające już abonament u operatora. Zajmijmy się na początku tymi pierwszymi. Jeżeli ktoś jest nowym klientem i korzysta z oferty na kartę, to może dostać paczkę danych 100 GB, która obowiązywała będzie przez miesiąc. W tym celu należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80600, a w treści wpisać 100GB. Prosto, szybko i bez problemu pod warunkiem, że faktycznie jesteśmy nowymi klientami Plusha.

Jeżeli już korzystamy z oferty abonamentowej operatora 100 GB będziemy mogli dostać w sytuacji, gdy podpiszemy nową umowę lub przedłużymy obowiązującą. Mowa tutaj o abonamentach za 25, 30 oraz 50 złotych na okres 24 miesięcy. Świąteczne 100 GB przyznawane jest jednorazowo i na cały czas obowiązywania umowy. Dane będą zużywane wtedy, kiedy skończą się te z naszego pakietu, więc nie trzeba się będzie przejmować „odcięciem od świata”. Warto dodać, że w przypadku ofert za 30 i 50 złotych, operator udostępnia w nich sieć 5G. Na stronie Plush jest także informacja, że przenosząc numer, pierwsze 4 miesiące będą za 0 złotych. Dodatkowo Plush informuje o smartfonach, które dostępne są u operatora w ratach 0%.

Zobacz też: Premiera Huawei Watch GT 3 – ile zapłacimy za nowego smartwatcha?

To nie koniec okazji! Dodatkowo, klienci Plusha mogą wybierać wśród nowoczesnych smartfonów w ratach 0% obsługujących prawdziwe 5G w Plusie, takich jak Samsung Galaxy A32 5G czy realme 8 5G w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami realme Buds Q2 za 1 zł na start. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci wybierający abonament, jak i ofertę na kartę Plusha.

Źródło: Plush informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy