ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Allegro Smart promocja taniej

Tańsze Allegro Smart! – teraz za 39 złotych na rok dla nowych i stałych klientów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Tańsze Allegro Smart! to promocja, która obowiązuje dla nowych i stałych klientów usługi. Teraz można wykupić do niej dostęp na rok w cenie 39 złotych, co z pewnością przyda się w przedświątecznym okresie. Trudno nie odnieść wrażania, że to odpowiedź Allegro na wejście do Polski usługi Amazon Prime, gdzie również znalazły się darmowe dostawy.

Tańsze Allegro Smart! – promocja na 39 złotych na rok

Allegro Smart promocja taniej

Zacznijmy od tego, że promocja na tańsze Allegro Smart! obowiązuje od dziś (02.11) do 23.12.2021 (do końca dnia). W tym czasie można wykupić dostęp do usługi w cenie 39 złotych na rok, a by skorzystać z promocji trzeba mieć konto w Allegro, które nie jest zawieszone. Jeden użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz, ale to raczej oczywiste. Co w przypadku osób, które mają już wykupioną usługę? Ci także mogą skorzystać z promocji, ale tutaj opłacalność będzie zależała od tego, na jak długo ma się wykupione jeszcze Allegro Smart!. Promocja nie przedłuża bowiem ważności Smart! o rok, a zamienia jedną usługę na drugą, co wyraźnie napisano w regulaminie promocji.

W przypadku Użytkowników posiadających, w momencie skorzystania z Promocji, aktywną Usługę Allegro Smart! w ramach Promocji „Smart! na Start” lub Programu „Smart! na Start”, zakup Usługi Allegro Smart! w ramach Promocji powoduje automatyczną zmianę tej usługi na Usługę Allegro Smart!. Zakup Usługi Allegro Smart! w ramach Promocji jest równoznaczny z rezygnacją Użytkownika z dotychczasowej usługi.

Regulamin promocji Allegro Smart!

Zobacz też: Poczta Polska będzie miała swoją aplikację mobilną.

Co oferuje Allegro Smart!? Przede wszystkim darmową dostawę do paczkomatów, punktów odbioru i kurierem w przypadku zakupów powyżej 40 złotych od jednego sprzedawcy. Do tego dochodzą także darmowe zwroty. Jeżeli więc ktoś wahał się, czy korzystać z usługi, to teraz chyba już nie powinien. Wprawdzie zniżka nie jest ogromna, bo raptem 10 złotych, ale to zawsze oszczędność.

Źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy