ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Mio MiVue M700 dostępny

Mio MiVue M700 już dostępny — to rejestrator dla jednośladów

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Firma Mio poinformowała, że jej wideorejestrator MiVue M700 jest już dostępny. Na rynku znajdziemy wprawdzie mnóstwo dostępnych kamerek do nagrywania zdarzeń na drodze, jednak większość została zaprojektowana z myślą o samochodach. Najnowsze urządzenie od Mio można natomiast zamontować na jednośladzie.

Wideorejestrator Mio MiVue M700 już dostępny — oto jego najważniejsze cechy i cena

MiVue M700 pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości 2K 1440 p, co ma pozwolić zachować wysoką jakość filmików nawet podczas oglądania ich na dużym ekranie. Istotną cechą jest ponadprzeciętna płynność rejestrowanego obrazu dzięki nagrywaniu w 60 kl./s. Omawiany wideorejestrator posiada także kąt widzenia 140 stopni. Ma to pozwolić na uchwycenie zarówno toru jazdy, jak i znacznej części pobocza. Nie zabrakło technologii Mio Night Vision, która dzięki automatycznemu dostrajaniu obrazu i szklanym soczewkom dba o doświetlenie nagrania w trudnych warunkach oświetleniowych i atmosferycznych.

Urządzenie zostało wyposażone w uniwersalne mocowanie. Pozwala to na zamontowanie wideorejestratora na motorze, skuterze, a nawet na hulajnodze. Wbudowana bateria z możliwością ładowania za pomocą powerbanka pozwala na zarejestrowanie nagrań z dwugodzinnego przejazdu. Można również podpiąć wideorejestrator bezpośrednio pod akumulator motocykla i nie martwić się o stan baterii w kamerce.

Czytaj także: Qualcomm obiecuje być ekologiczny do 2040 roku – niewiele w tym będzie jego zasługi

Mio MiVue M700 charakteryzuje się również metalową obudową, wodoodpornością (IP67) oraz modułem WiFi. Dzięki temu ostatniemu istnieje możliwość tworzenia kopii zapasowych nagrań i przesyłanie ich na smartfona. Cena wideorejestratora to 699 zł.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy