samsung-galaxy-s3-explodePrzykry wypadek zdarzył się świeżemu właścicielowi Samsunga Galaxy S3 z Irlandii. Podczas gdy on prowadził samochód, jego nowy smartfon eksplodował, wydzielając z siebie płomienie i wydając donośny dźwięk wybuchu. Skutkiem tego incydentu dolna krawędź urządzenia została stopiona i przypalona, a w urządzeniu przestała działać łączność bezprzewodowa. Co ciekawe, pozostałe elementy smartfonu pozostały sprawne po wypadku i funkcjonują bez zarzutu.

Wadliwy Galaxy S3 został przesłany do naprawy, a Samsung wydał oficjalne stanowisko w tej kwestii. Koreański producent obiecał przyjrzeć się bliżej temu przypadkowi i zbadać, co było źródłem wybuchu. Więcej zdjęć wybuchowego GS3 znajdziecie pod tym linkiem.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

źródło: engadget.com 

Piotr Andrzejewski