RedGame

 

Polscy produceni gier od kilku miesięcy są na fali na rynku New Connect. Na akcjach ich spółek można było zarobić krocie. Część z nich w swoim dorobku ma produkty na urządzenia mobilne. iFun4all, spółka zależna od Bloober Team wydała tytuł „Red game without a great name”, póki co tylko na iOS. Wersja na androida nadejdzie wkrótce.
 
Osadzona w nieprzyjaznym świecie steampunkowym, w którym komunikacja długodystansowa jest ograniczona do usług pocztowych. Każde przedsięwzięcie w świecie przynosi wielkie zagrożenie dla posłańca, więc wynaleziono mechanicznego ptaka. Ta dzielna istota ma swoje tajne listy i dostarcza je do najdalszych zakątków świata.
 


 
Gra określona jest jako zręcznościowa 2D, w której kieruje się wspomnianą wyżej istotą. Celem jest dostarczenie do klatki odbiorcy listy, a właściwie 60 z nich. Nie jest to łatwe zadanie. Bohater będzie musiał stawić czoła różnym pułapkom po drodze np.: drutom kolczastym, wiatrakom ostrza, kolcom i wielu inny. Ponadto na trasie znajdą się bonusy do zgarnięcia.
 
Warto śledzić kiedy tytuł znajdzie się na urządzeniach z androidem.
 
źródło: iFun4all

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.