Huawei Ascend P1 XL z baterią 2600 mAh

Newsy

huawei-ascend-p1
Podczas trwających w Szanghaju targów GSMA Mobile Asia Expo 2012 zaprezentowane zostały nowe modele smartfonów Huawei. Jednym z nich jest Ascend P1 XL wyposażony w baterię o pojemności aż 2600 mAh. Nie robi ona co prawda tak wielkiego wrażenia, jak 3300 mAh z Motoroli RAZR MAXX, lecz wciąż wyróżnia się w porównaniu z obecnie używanymi ogniwami.

Specyfikacja techniczna tego urządzenia powinna być zbliżona do tej, znanej nam z Huawei Ascend P1 S. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4460 o taktowaniu 1,5 GHz. Jego ekran Super AMOLED posiada przekątną 4,3″ i rozdzielczość qHD (960×540). Oczywiście Ascend P1 XL będzie odrobinę grubszy i cięższy od P1 S, który posiada jedynie 6,68 mm grubości i waży 110g. Wydaje nam się, że zmiany w tej kwestii nie powinny być jednak drastyczne i urządzenie zachowa stosunkowo kompaktowe wymiary.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: informacja prasowa 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x